Anna Judek

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie i w pełni spełniło oczekiwania i założone cele. Oprócz dużej wartości merytorycznej i dobrze zaprojektowanych ćwiczeń, podczas których uczestnicy mają okazję od razu przekuć teorię w praktykę – dostaje się w pakiecie świetną atmosferę podczas szkolenia oraz, co najważniejsze – dostęp do ogromnej wiedzy i doświadczenia Agnieszki.

Joanna Janiszewska

Joanna Janiszewska

Chciałabym bardzo podziękować Agnieszce za tak inspirujący weekend. Sposób prowadzenia szkolenia, przekazywania wiedzy oraz praktyczne ćwiczenia pozwoliły na zakończenie kursu z bagażem narzędzi niezbędnych do poprowadzenia konsultacji. Ogromnym atutem była niesamowita atmosfera umożliwiająca swobodny udział nie tylko osobom z branży, ale także ludziom szukającym nowej drogi dla siebie. Jeszcze raz dziękuję Agnieszko za pokazanie jak empatycznie można z ludźmi rozmawiać i tworzyć bezpieczną przestrzeń do wyrażania siebie.

Magda Imianowska

Magda Imianowska

To był bardzo przydatny i pod względem merytorycznym i praktycznym kurs – myślę że ci którzy już pracują w obszarze kryzysu poukładają wiedzę, ci którzy zaczynają – zdobędą solidne podstawy. Super poprowadzony technicznie, świetna komunikacja z Prowadzącą – od strony technicznej bez zarzutu. Jedyna wada to taka, że to tylko dwa dni – w takim gronie i z takim prowadzeniem chciałoby się uczyć jeszcze i jeszcze 🙂

Agnieszka Madej

Agnieszka Madej

Temat adekwatnej reakcji na kryzys był w obszarze moich zainteresowań już od jakiegoś czasu. Kiedy trafiam na szkolenie z Agnieszką zastanawiam się czy dowiem się czegoś nowego? Okazało się, że szkolenie jest strzałem w dziesiątkę! Merytoryczna, uporządkowana wiedza, konkretne case study, wspaniała atmosfera, a przede wszystkim konkretne kroki jakie należy podjąć w konsultacjach. To wszystko sprawiło, że nabrałam pewności w tym jak prowadzić osoby w kryzysie. Bardzo polecam szkolenie z Agnieszką, która chętnie dzieli się także przykładami ze swojego podwórka Self-Reg.

Justyna Steranka

Justyna Steranka

Agnieszko, dziękuję Ci za szkolenie. Był to dla mnie piękny czas w atmosferze przyjęcia i poczucia bezpieczeństwa. Niezwykle ważne treści, które pomogły mi uporządkować to, co dotychczas raczej przeczuwałam oraz Twój profesjonalizm spowodowały, że mogę z całego serca i z pełną odpowiedzialnością polecić to szkolenie każdemu, komu „w sercu gra” kompetentne pomaganie innym. Poza tym, wprawdzie było to szkolenie, a mam poczucie dobrego i ważnego spotkania, również z innymi, dla których ważne jest to, co dla mnie. Dziękuję z całego serca!

Aleksandra Ludynia

Aleksandra Ludynia

Szkolenie „Konsultant Kryzysowy” prowadzone przez Agnieszkę Stążkę-Gawrysiak było dla mnie doświadczeniem zarówno wzbogacającym moją wiedzę jak i warsztat w zakresie pomocy psychologicznej. Treści były przekazywane zrozumiale, a wręcz atrakcyjnie, panowała atmosfera sprzyjająca otwartości, ciekawości i eksperymentowaniu. Dużą zaletą była możliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy, duża ilość narzędzi, oraz przystępność, wiedza i autentyczność prowadzącej. Szkolenie było przeprowadzone w taki sposób, że właściwie bezpośrednio po jego zakończeniu można było przystąpić do egzaminu. Polecam z całego serca.