Ewelina

Ewelina

Agnieszka jest osobą niezwykle empatyczną, z ogromnym doświadczeniem, którym chętnie się dzieli. Rozmowa toczy się naprawdę swobodnie, w dobrej atmosferze pełnej zrozumienia. Każde spotkanie było dla mnie w jakiś sposób odkrywcze. Odkryłam w sobie przekonania, które mają na mnie ogromny wpływ i dowiedziałam się jak nad nimi pracować.
Sesje z Agnieszką potraktowałam jako ostatnią szansę na wyregulowanie swojej złości przed urodzeniem drugiego dziecka. Już na pierwszej rozmowie dostałam mnóstwo wsparcia i różnych strategii pomocnych w określonych sytuacjach. Do tej pory jestem zaskoczona i ogromnie wdzięczna za to jak dużo zmieniło się we mnie i w mojej rodzinie dzięki tym sesjom.

Ewelina

Marta Nizio

Odkąd zostałam mamą trapiły mnie wyrzuty sumienia, że robię coś niewłaściwie, zwłaszcza w zakresie okazywanych synkowi emocji. Towarzyszyło mi nieustanne napięcie i były momenty, że między mną a tykającą bombą istnieje niewiele różnic. Wiedziałam, że chcę coś z tym zrobić, że moje reakcje mają związek z dzieciństwem i nieco innymi metodami wychowawczymi, z którymi dziś świadomy rodzic się nie utożsamia. Najpierw poznałam bloga dylematki.pl, czytałam wspólnie z synkiem książeczki o Kubie i Lence, potem byłam na kilku webinarach,. Po jednym z nich napisałam do Agnieszki maila i podjęła się współpracy. Trwała kilka miesięcy i przyniosła nieoczekiwane rezultaty. Zrozumiałam, że jedno, to się komuś wygadać, osobie, która wesprze i rozpozna pewne zachowania, a drugie – wykonać pracę nad sobą po sesji. Nie jest to proces łatwy, ale okazał się przyjemny. Wniknąć w siebie i zmienić wewnętrzną narrację, po to, żeby zmienić swoje reakcje, po to, żeby stworzyć z własnym dzieckiem niezłą relację, po to, żeby radził sobie lepiej z rzeczywistością, po to, by jego życie było bardziej znośne, a życie jego dzieci (jeśli zechce być tatą) pełniejsze, po to, żeby życie ich dzieci stało się bardziej… i tak bez końca.

Ewelina

Justyna

Miałam przyjemność pracować z Agnieszką kilka razy, na różnych etapach mojego własnego rozwoju. Za każdym razem otrzymywałam profesjonalne wsparcie, dużo merytorycznej wiedzy a przede wszystkim ciepłą i pełną akceptacji relację. Agnieszka ma bardzo rozległą wiedzę z zakresu self-reg, coachingu kryzysowego i psychologii, stale się rozwija i kształci. Była dla mnie przewodnikiem i dała mi mnóstwo konkretnych wskazówek jak mogę sobie sama radzić w trudnych dla mnie momentach a także wskazała kierunki dalszej pracy nad sobą. Mimo, że już się nie spotykamy, czuję, że Agnieszka mi towarzyszy i na pewno do niej wrócę, choćby pochwalić się tym, co udało mi się osiągnąć samodzielnie.

Ewelina

Beata

Bardzo stresowałam się przed rozmową z Agnieszką, bo nie wiedziałam czego się spodziewać. Otrzymałam natomiast mnóstwo wsparcia, zrozumienia, akceptacji i pomocy w poukładaniu sobie głowie własnych emocji i potrzeb. Przed sesją czułam się przytłoczona, przygnębiona i jakoś tak zniechęcona, a Agnieszka w jakiś dla mnie magiczny sposób spowodowała, że poczułam się odprężona z wiarą, że będzie lepiej i konkretami co robić dalej.
Serdecznie Ci Agnieszko dziękuję!
Ewelina

Martyna Kwiatkowska

Zwróciłam się do Agnieszki o pomoc w lepszym zrozumieniu metody Self-Reg a dostałam znacznie więcej. Agnieszka jest tak jak ja wysoko wrażliwa i szybko nawiązałyśmy „nić porozumienia”.

Zakładałam, że będę potrzebowała jej pomocy znacznie dużej, a fakt, że skończyłyśmy wcześniej jest w znacznym stopniu jej zasługą. Najbardziej jestem jej wdzięczna za elementy mentoringu. Dzięki rozmowom z nią zaczęłam inaczej postrzegać wiele rzeczy. Żyje mi się teraz zdecydowanie lepiej. Polecam każdemu 🙂

Ewelina

Asia Kossmann

Przyszłam do Agnieszki, bo mój cel był związany z Self-Reg i pomyślałam, że Agnieszka będzie dla mnie coachem idealnym. Nie pomyliłam się 🙂

Znam działalność Agnieszki z internetu, śledzę ja od początków bloga Dylematki, oraz z jej działań wspierających rozwój Self-Reg w Polsce. Miałam wizję osoby ciepłej, mądrej, konkretnej, pozytywnej, otwartej, wspierającej. Na naszych sesjach Agnieszka była właśnie taka, tylko na żywo, a nie na piśmie <3

Dostałam od niej wsparcie, akceptację, zrozumienie dla moich trudności z samodzielnym dojściem do celu. Pomogła mi je rozpakować, poprzyglądać się im i znaleźć w sobie siłę, by mimo strachu sięgać w życiu po to, czego chcę.

Jestem jej wdzięczna za nasze spotkania i jeśli będę jeszcze raz w życiu w miejscu, z którego trudno będzie mi ruszyć to z pewnością znów poproszę Agnieszkę o towarzyszenie mi w tym.