Pod wpływem programu jestem bardzo świadoma tego co się ze mną dzieję, zwracam uwagę na znaki z ciała, uprzedzam fakty (mówię do siebie w myślach ostrzegając się, że zaraz może mieć miejsce sytuacja, która zwykle mnie złości), rozmawiam ze sobą z pozycji wspierającego rodzica (mówię co się stało, opisuję emocje, uspokajam myśli), dostrzegam co na mnie dobrze działa (sen, odpoczynek, odpowiednia dieta), uczę się ładować baterie i być dla siebie łagodniejsza, częściej mam kontakt z ludźmi, więcej mówię o swoich zasobach i ostrzegam gdy mają się ku końcowi 😉

Materiały do kursu oceniam celująco. Wszystko było przygotowane perfekcyjnie, treści były przekazywane bardzo zrozumiale, przejrzyście, w sposób łatwy do zapamiętania. Ogromna ilość przykładów, do tego Twój kojący głos sprawił, że obejrzałam wszystkie lekcje z ogromną przyjemnością i ciekawością. Była to super podróż w odkrywaniu siebie.

Bardzo doceniam nasze sesje grupowe. Nawet nie sądziłam, że obce osoby staną się sobie bliskie w tak krótkim czasie. Mam ogromną wdzięczność za szczerość tych spotkań, za wsparcie jakie dawałyśmy sobie nawzajem, za cotygodniowe rundki dzięki którym można było zobaczyć co która z nas aktualnie potrzebuje. Wszystkie historie poruszane na sesjach były mi bardzo bliskie, odnajdowałam w nich siebie, swoje problemy i troski.

cdn.