Bardzo mnie wsparła nasza sesja 1:1 po świętach Bożego Narodzenia. Rozpakowałam całą swoją frustrację nagromadzoną w tym okresie i zobaczyłam, że nie mam zaspokojonej potrzeby bycia uwzględnioną, że mało klarownie komunikuje swoje oczekiwania. Pomogłaś mi też zrozumieć zachowania innych, które bardzo mnie irytowały podczas Świąt. Czułam się zaopiekowana, zrozumiana, otrzymałam garść bardzo trafnych refleksji.

Jestem pełna uznania dla wiedzy teoretycznej i praktycznej Agnieszki, jej ogromnego doświadczenia jako coacha, ale także jako mamy. Jestem wdzięczna, że często dzieliła się z nami przykładami ze swojego życia, za wsparcie, za profesjonalne podejście do nas w każdej sytuacji, za równe traktowanie każdej uczestniczki kursu, za to poczucie, że zawsze jesteś i możemy się do Ciebie zwrócić ze swoimi problemami, za stały kontakt z nami.

Ten program to najlepsze co mogło mnie spotkać 🙂 To była/ jest niesamowita przygoda i ogromnie się cieszę, że mogłam być jej częścią. Ogromna dawka rozwoju osobistego, wiedzy, zrozumienia i łagodności dla siebie. Czuję, że zostałyśmy dobrze poprowadzone przez cały ten proces zmian. Jestem pozytywnie zaskoczona naszą kobiecą energią/ relacją, bardzo się cieszę na nasze spotkanie i mam nadzieję, że nasza kobieca wioska przetrwa.