Bardzo wartościowy program i jestem wdzięczna że mogłam w nim uczestniczyć. Po tych 6 miesiącach, dzięki tym analizom, widzę że się zmieniłam. Zmieniło się moje myślenie i postrzeganie niektórych rzeczy, a to tylko pół roku. Najbardziej mnie zaskoczyło ile dawały mi poniedziałkowe spotkania. Poznanie dziewczyn, słuchanie ich historii i dzielenie się swoimi. I twój niezastąpiony patronat nad tymi spotkaniami. To dzięki tobie i twoim wskazówkom /prowadzeniu my mogłyśmy się tak otworzyć i korzystać z naszych wspólnych doświadczeń.

Materiały kursowe były bardzo wyczerpujące. Plusem były twoje przykłady, które często ułatwiły wykonywanie ćwiczeń. Największe wrażenie zrobiły na mnie lekcje z modułu 1, gdzie małymi krokami doszłyśmy do obszernego przekroju własnych wartości, przekonań itd. Na końcu wisienka na torcie: moja misja. Tygodnie przemyśleń dały na końcu pełen obraz co jest dla mnie ważne, nad czym jeszcze pracować i do czego dążyć.

Sesje grupowe to najbardziej wartościowa część tego programu. Dało mi to możliwość poznać super dziewczyny, które są tak podobne do mnie. W zasadzie od początku czułam się bezpiecznie mówiąc o moich doświadczeniach a słuchając dziewczyn mogłam współodczuwać i tez wiele brać dla siebie. Prawie podczas każdej sesji brałam coś dla siebie, co wpływało na mój rozwój podczas programu.