Bardzo wartościowe jest połączenie twojej wiedzy i doświadczenia. Potrafisz się wczuć w prawie każdą sytuacje. Da się odczuć że doskonale rozumiesz o czym mówimy i podchodzisz do tego fachowo i z wyczuciem. Zadajesz pytania i wiem ze dzięki nim dojdziemy do jakichś wniosków. Te pytania pozwolą mi zobaczyć sytuację z innej strony albo dadzą wskazówkę dokąd dążę.

Pod wpływem programu jestem pewniejsza siebie, swoich potrzeb i czego chcę. Potrafię sama przeanalizować moje zachowanie i wyciągnąć z niego wspierające wnioski. Wiem że mam narzędzia, które mi pomagają w codziennym życiu. Przez większość czasu jestem zadowolona z siebie i swojego życia a jeśli tak nie jest to jestem dla siebie dobra i szukam gdzie tu jest problem i co mogę zrobić aby mi było lepiej. Czuję siebie, często wiem co się we mnie dzieje i co powinnam teraz zrobić aby zostać na takim poziomie na jakim chcę.

Agnieszko, z całego serca Ci dziękuję że mogłam być uczestniczką tego programu. Od pierwszego kontaktu z Toba czułam się wysłuchana i zaopiekowana. Zabrałaś mnie w niesamowitą przygodę. Teraz gdy widzę, że to rzeczywiście przyniosło jakieś zmiany czuję że mogę więcej i lepiej. Że ja rzeczywiście potrafię czegoś dokonać. To była fascynująca przygoda ale ona dla mnie się nie kończy. Dałaś mi tyle narzędzi, wiary i motywacji, ze chce dalej w to iść. Chce sobie pozaglądać w niektóre kawałki siebie i sprawdzić czy jeśli się tym zajmę to rzeczywiście będzie to miało wpływ na moje postrzeganie świata, tak jak podejrzewam. Uważam, ze robisz super rzecz pomagając nam. Gratuluje Ci, ze potrafiłaś cos takiego stworzyć. Niech to dobre uczucie, ze dzięki Tobie komuś żyje się lepiej wspiera Cię każdego dnia a najbardziej w chwilach jakichś kryzysów.