Sandra Kraszewska

Sandra Kraszewska

Po Agnieszce spodziewałam się bardzo dobrej jakości szkolenia i zdecydowanie się nie zawiodłam! Agnieszka jest niezwykle profesjonalna, a przy tym otwarta i bardzo wspierająca. Atmosfera podczas spotkań dawała poczucie bezpieczeństwa i zachęcała do dyskusji. Polecam każdemu!

Adam Gieniusz

Adam Gieniusz

Bardzo polecam to szkolenie. Uważam, że to jest „lektura obowiązkowa” dla coachów i konsultantów wszelkiej maści, żeby jeszcze lepiej pełnić swoje role (niezależnie od tego, czy po warsztacie z Agnieszką pójdzie się dalej ścieżką, która się otwiera czy nie). Dodam jeszcze, że ja nie zdecydowałem się na kontynuowanie tematu po swoim szkoleniu, ALE samo szkolenie jest warte każdej wydanej złotówki i bardzo mi pomogło w tym, co robię w swoich rolach zawodowych

Gosia Całus

Gosia Całus

Z całego serca polecam szkolenie z Agnieszką! Treści merytoryczne zostały opracowane i przedstawione na najwyższym poziomie. Poza tym ogromną wartością, była dla mnie atmosfera jaką zbudowała Agnieszka z uczestnikami oraz dzielenie się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą odnośnie kryzysu i pracy z ludźmi. Wyniosłam dla siebie dużo wiedzy, przemyśleń i motywacji do działania. Dziękuję!

Monika Baran

Monika Baran

Szkolenie, „Konsultant Kryzysowy” prowadzone przez Agnieszkę jest bogate w treści i wiedzę praktyczną prowadzącej, która w sposób delikatny ale zdecydowany wprowadza w zakamarki pracy konsultanta kryzysowego. W trakcie szkolenia poznacie użyteczne narzędzia potrzebne w pracy konsultanta kryzysowego. To co oddaje szkolenie z Agnieszką to atmosfera bezpieczeństwa wspierająca proces uczenia się. Bardzo polecam kurs prowadzony przez Agnieszkę.